АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ
УКРАЇНСЬКЕ ПРАВОЗАХИСНЕ АГЕНТСТВО

Знати свої права - означає бути сильним


Чому саме ми?

1. Економічність і вигідність!
Тому що у нас найбільш прийнятні ціни - єдина в Києві юридична фірма, яка готова і піде Вам на зустріч заради вирішення Вашого питання!

2. Швидкість реагування
Після підписання Договору про надання юридичних послуг, ми на зв'язку з нашими клієнтами 24 години на добу / 7 днів на тиждень. Адже в серйозних проектах кожна невдало упущена хвилина може вимірюватися мільйонами. Наші адвокати, як невідкладна юридична допомога, швидко і ефективно реагують в проблемних для Клієнта ситуаціях.

3. Працюємо на результат
Ви платите за результат. Ми надаємо не просто юридичні та адвокатські послуги, ми позбавляємо Вас зайвих проблем. Наш досвід і можливості сприяють задоволенню навіть найвимогливіших клієнтів.

4. Конфіденційність
Ви можете бути впевнені в тому, що зможете нам довірити найінтимніші подробиці Вашої бізнес-активності та особистого життя. Ми дотримуємося політики конфіденційності при будь-яких умовах.

5. Відповідальність перед клієнтами
Наше адвокатське об'єднання несе повну юридичну відповідальність перед своїми клієнтами за взятими на себе зобов'язаннями і відноситься до інтересів довірителів як до першочергових.
Ми цінуємо кожного клієнта, адже наша мета зберігати репутацію лідируючої, чесної, вигідної і професійної компанії, як в регіонах України, так і в країнах Європи!

6. Зручність
Ми працюємо у зручному режимі, проводимо консультації та прийом клієнтів по будням з 9:00 до 18:00. Також, за бажанням клієнта, наші адвокати можуть приїхати на зустріч у зручне для Вас місце та час. Ви отримуєте доступну юридичну інформацію у зручному для Вас вигляді:
- при особистій зустрічі,
- на електронну пошту,
- в паперовому вигляді,
- записану на відео,
- по скапу.
Клієнтам, які знаходяться на абонентському обслуговуванні, надходить інформація про найважливіші зміни в законодавстві України, інформація про партнерів та контрагентів (стан платоспроможності, надійність, причетність до судових, кримінальних та виконавчих справ), а також інша важлива інформація. Клієнти нашого об’єднання користуються цілодобовою підтримкою адвоката.

Не знаєте як діяти, звертайтесь за порадою до Вашого адвоката 24h


Контакти

 Телефон:

+380 44 331 36 51
+380 50 309 08 60 

 

  E-mail: